Привітання українською

Тости

Тости(значення) - коротка застільна промову на честь кого-небудь або чого-небудь, сказана звичайно в той момент, коли учасники зустрічі взяли в руку келихи, наповнені спиртним напоєм. Cлово тост було запозичене в першій половині 19 століття з англійської мови (toast - підсмажений хліб). Тости промовляють, на день народження, весілля і інші святкування.

Дане значення походить від англійського звичаю ставити перед виступаючим з промовою склянку води і підсмажений шматок хліба. Текст тосту буває нерідко досить довгим, він може бути взятий зі старовинної притчі, казки, легенди власного або іншого народу. Кінцівка тосту закінчується з пропозицією випити і носить традиційно несподіваний і жартівливий характер.
приховати/показати


Привітання поздоровлення українською » Тости

Монета і галактики Якщо взяти монету номіналом в 5 копійок, і на витягнутій руці глянути на нічне небо то в площі яку вона закриє, будуть мільярди галактик. Отож, вип'єм за те щоб у нас було монет в такій же кількості!
Деякі люди чарують нас Деякі люди чарують нас з першої зустрічі, і нам одразу ж хочеться записати їх до числа своїх кращих друзів, однак часто такий поспіх приводить до розчарування. Про це на Сході люди попереджають один одного, вимовляючи тост-притчу: До одного селянина в хлів забрався вовк і роздер кращу з його овець. Ситий вовк приліг відпочити і швидко заснув. Селянин же пішов провідати, чи ціла його худоба, і чи не залізли злодії. У темряві він намацав сплячого вовка, але, ні про що не здогадавшись, погладив його, прийнявши за овцю. Очнувшійся вовк подумав: "Цей двоногий осел напевно прийняв мене за свою вівцю, адже при світлі дня він навряд чи зважився просто підійти до мене" . Вип'ємо ж за вміння не довіряти оманливої ??зовнішності і визнавати друзів, лише осягнувши їхню справжню суть. За друзів, яким довіряти ми маємо всі підстави!
Піднімаю келих за мого Піднімаю келих за мого друга, винуватця сьогоднішнього свята (ім'я). Хочу дати йому кілька корисних порад, висловлених середньовічним китайським філософом Хун Цзичена: "Не давай обіцянок з зопалу. Не гнівайся у похмільлі. Не будуй плани в радісному збудженні. Не думай про майбутні справи втомленим". За тебе, дорогий друже!
Тост за Любов Тост за Любов

Я думала, що головне в гонитві за долею Малярно-ювелірна робота над собою, чарівними латками, залізною стіною, повинні стояти гідності виховані мною. Колись я так думала, по-молодості років, здавалося це головне, а виявилося - ні. З усіх доброзичливців ніхто не пояснив що головне щоб хто-небудь ось так тебе любив: з усіма недоліками, сльозами і нападами, скандалами і зрушеннями, і схильністю до брехні. вважаючи їх статками, вважаючи їх глибинами, невідомими таємницями твоєї великої душі! Так давайте вип'ємо за таку ЛЮБОВ!
Чому часом нам життєво важливо Чому часом нам життєво важливо поговорити з другом? Тому що нікому іншому ми не можемо вилити душу. На Сході існує такий тост-легенда.У одного перського шаха був чарівний глечик. Всім він був хороший: широкий, глибокий, казково красивий. Але був у нього один недолік: коли глечик доверху наповнювали рідиною, він починав гудіти голосніше Ієрихонської труби до тих пір, поки його не випорожнювали. Вип'ємо за те, щоб глечикам за дружнім столом ніколи не доводилося гудіти!
У житті часто буває що найкращі друзі У житті часто буває, що найкращі друзі залишають нас назавжди, їдучи в інші міста чи країни. У цьому випадку на Сході під час прощального застілля вимовляють такі слова: Вип'ємо, друзі! Вип'ємо в ім'я того, щоб якомога частіше ви перекидали свої чаші на тому місці, де колись серед вашої дружної сім'ї сидів я! Не забувайте справжніх друзів! Вип'ємо за те, щоб якомога частіше згадувати дні втішних зустрічей з друзями, згадувати старих друзів з вірними серцями!
Народжений боєм Народжений боєм,
Вижив в бою,
Ідучи по розжарениму вогню,
Чоловік згадує життя своє
За жінкам,
В яких був закоханим.
Але в вічні турботи занурений,
Де б не був він,
Куди б він не йшов,
Він відчуває охоронний ореол,
Над ним любов'ю жіночою запалений.
У згубної хвилини на краю,
Не залишаючи листів і записок,
Чоловік згадує життя своє
За жінкам,
З якими був близький.
Тож піднімемо келихи,
За чоловіків до дна
Тост за батька Тост за батька

«Один неспритний рух - і ти батько ...», - чи то пожартував, чи то зізнався одного разу Михайло Жванецький.
Так, стати батьком легко, а бути батьком - справжнє мистецтво. Я хочу підняти свій келих за людину, яка завжди відповідає за свої вчинки, який віддає дітям всю свою життєву енергію, весь свій досвід, всю свою любов. За нашого батька!
Наша нервова система не костюм Наша нервова система не костюм і не пальто, Нашу нервову систему не замінить нам ніхто. Так давайте будемо пам'ятати, що нам потрібно дружньо жити, Щоб нервами чужими, як своїми дорожити.
Розкажу вам красиву любовну Розкажу вам красиву любовну історію: на одному березі стоїть дівчина, на іншому джігіт. Так вип'ємо ж за перспективу!
Додати привітання
Категорії Друзі
Сторінка друзів28
Сьогодні
День ангела: Юхим,Іван
Також День рятівника
Зворотній зв'язок