Привітання українською

Привітання З Днем Народження

День народження є одним з найважливіших свят в житті кожного з нас, це день коли ми народилися. Його святкує кожна людина з раннього дитинства. Свято дня народження у багатьох асоціюється з безліччю подарунків, тортом зі свічками, і величезною кількістю привітання з днем народження. Які ми чуємо у наш святковий день, це свято дитинства у яке ми повертаємося цього дня.

День народження (значення) це найулюбленіше свято дітей і дорослих. Адже саме в цей день, не важливо скільки років тому, ви з'явилися на світ і ощасливили своїх рідних і близьких. Ваш День народження був для них найкращим подарунком у житті!


Ще з дитинства ми усі пам'ятаємо як у цей святковий день нас з днем народження вітають усі нам близькі люди. Які дарують чудові слова привітання з днем народженням і ми неначе діти радіємо кожному сказаному слову. У цей святковий день коли збираються друзі і рідні нам люди за одним столом, прийнято говорити тости з днем народження для дорого нам іменинника.

приховати/показати


Привітання поздоровлення українською » День народження

У день народження хочеться побажати палац У день народження хочеться побажати палац благополуччя, вагон терпіння, мішок грошей, побільше усмішок і доброти, міцної дружби, яскравих вражень, задоволення від життя і чарку сліз радості від того, що в тебе це все є!
Бажаю тобі щастя, удачі, Бажаю тобі щастя, удачі, грошей, музики, веселощів, класного настрою, романтики, синього неба і білих хмар. Будь завжди позитивною, життєрадісною.

автор. Юлія
Вітаю з Днем Народження. Нехай життя Вітаю з Днем Народження. Нехай життя тече під знаком щастя і любові. І буде зігріте добром, любов'ю, гараздами, а поруч будуть близькі і друзі.
Бажаю, щоб з кожним сходом сонця Бажаю, щоб з кожним сходом сонця ще одна задумана тобою мрія збувалася. І нехай нескінченним буде запас бажань, але кожне з них заповітним.
В твій День народження, я хочу побажати В твій День народження, я хочу побажати тобі не просто хорошого життя і благополуччя, але настільки вдалого збігу обставин, щоб про твоє життя, і звершеннях могли з гордістю розповісти нащадкам! Живи яскраво, не сумуй і усміхайся кожен день!
В день народження бажаю ясності В день народження бажаю ясності думок і легкості почуттів. Більше безтурботності і веселощів, яскравих відчуттів і душевної бадьорості. Нехай життєва енергія вирує в крові сильніше кожен день.
В цей святковий день весняний В цей святковий день весняний, тобі найкращій, незрівнянній, шлю сонячні вітання і найкращі побажання. Хай всміхаються троянди, хай тюльпани шлють уклін, хай освячує кохання птахів щебіт передзвін.
Вітаю (Ім’я) Днем Народження. Вітаю (Ім’я) Днем Народження. Бажаю здоров'я, фінансового достатку, хорошого настрою і взаємного кохання.
Бажаю від сонця тепла, Бажаю від сонця тепла,від людей добра,від друзів щирості, а від кохання вірності.З днем народження

автор. Леся
Вітаю Тебе, Дівчинко Вітаю Тебе, Дівчинко!!!!!!!!!!!! Завжди будь Щасливою, Життєрадісною, Веселою, Любимою, Коханою!!!!!!! Здоров'ячка міцного!!!!!!! Друзів справжніх!!!!!! Позитивного настрою Тобі!!!!!!!!!!!!

автор.‎Tetiana
Додати привітання
Категорії Друзі
Сторінка друзів28
Сьогодні
День ангела: Юхим,Іван
Також День рятівника
Зворотній зв'язок