Привітання українською

Привітання З Днем Народження

День народження є одним з найважливіших свят в житті кожного з нас, це день коли ми народилися. Його святкує кожна людина з раннього дитинства. Свято дня народження у багатьох асоціюється з безліччю подарунків, тортом зі свічками, і величезною кількістю привітання з днем народження. Які ми чуємо у наш святковий день, це свято дитинства у яке ми повертаємося цього дня.

День народження (значення) це найулюбленіше свято дітей і дорослих. Адже саме в цей день, не важливо скільки років тому, ви з'явилися на світ і ощасливили своїх рідних і близьких. Ваш День народження був для них найкращим подарунком у житті!


Ще з дитинства ми усі пам'ятаємо як у цей святковий день нас з днем народження вітають усі нам близькі люди. Які дарують чудові слова привітання з днем народженням і ми неначе діти радіємо кожному сказаному слову. У цей святковий день коли збираються друзі і рідні нам люди за одним столом, прийнято говорити тости з днем народження для дорого нам іменинника.

приховати/показати


Привітання поздоровлення українською » День народження

Вітаю з Днем Народження. Нехай життя Вітаю з Днем Народження. Нехай життя тече під знаком щастя і любові. І буде зігріте добром, любов'ю, гараздами, а поруч будуть близькі і друзі.
Бажаю, щоб з кожним сходом сонця Бажаю, щоб з кожним сходом сонця ще одна задумана тобою мрія збувалася. І нехай нескінченним буде запас бажань, але кожне з них заповітним.
В твій День народження, я хочу побажати В твій День народження, я хочу побажати тобі не просто хорошого життя і благополуччя, але настільки вдалого збігу обставин, щоб про твоє життя, і звершеннях могли з гордістю розповісти нащадкам! Живи яскраво, не сумуй і усміхайся кожен день!
В день народження бажаю ясності В день народження бажаю ясності думок і легкості почуттів. Більше безтурботності і веселощів, яскравих відчуттів і душевної бадьорості. Нехай життєва енергія вирує в крові сильніше кожен день.
В цей святковий день весняний В цей святковий день весняний, тобі найкращій, незрівнянній, шлю сонячні вітання і найкращі побажання. Хай всміхаються троянди, хай тюльпани шлють уклін, хай освячує кохання птахів щебіт передзвін.
Вітаю (Ім’я) Днем Народження. Вітаю (Ім’я) Днем Народження. Бажаю здоров'я, фінансового достатку, хорошого настрою і взаємного кохання.
Бажаю від сонця тепла, Бажаю від сонця тепла,від людей добра,від друзів щирості, а від кохання вірності.З днем народження

автор. Леся
Вітаю Тебе, Дівчинко Вітаю Тебе, Дівчинко!!!!!!!!!!!! Завжди будь Щасливою, Життєрадісною, Веселою, Любимою, Коханою!!!!!!! Здоров'ячка міцного!!!!!!! Друзів справжніх!!!!!! Позитивного настрою Тобі!!!!!!!!!!!!

автор.‎Tetiana
Вітаю тебе з днем народження. Будь здоровим, успішним Вітаю тебе з днем народження. Будь здоровим, успішним, заможним. Нехай все легко вдається і щоб не було вершин, які ти не зміг би підкорити.

автор.Ірина
З Днем народження(ім'я) Хочу в цей день побажати тобі З Днем народження(ім'я). Хочу в цей день побажати тобі безмежної радості,фантастичного щастя, неземного кохання та щирої дружби!) Нехай збуваються найбажаніші мрії та втілюються всі задуми; і хай у тебе завжди буде достатньо сил та натхнення на нові цікаві звершення А на сьогодні - веселого святкування та приємних сюрпризів:))))

автор. Ольга
Додати привітання
Категорії Друзі
Сторінка друзів27
Сьогодні
День ангела: Григорій,Пилип,Дмитрій,Костянтин

Зворотній зв'язок