Привітання українською

День батька привітання

День батька привітання це святкування з'явилося як вираження любові і подяки. Ідея створення свята для дітей, які хочуть висловити вдячність своїм батькам, прийшла з Споукейна, штат Вашингтон (Spokane, Washington).

Святкування в Україні проходить 18 вересня. Привітання побажання батькові принесе радість від рідних дітей.
приховати/показати


Привітання поздоровлення українською » День батька

Вже тридцять позаду — третина життя

Вже тридцять позаду — третина життя
В дитинство, звичайно, немає вороття,
До пенсії стільки ж потрібно прожити,
А зараз бажаю тобі не тужити!
Щоб впевнено йшов ти до своєї мети,
Щоб все, що задумав, зумів досягти,
Щоб дім твій минали тривога й біда,
Щоб сила була, як весняна вода.
Бажаю тобі тільки радісних сліз,
Міцного здоров'я і доларів віз,
Щоб поруч з тобою дружина цвіла
Й сім'я була ваша міцна, як скала.
Бажаю розжитися власним гніздом,
Щоб мав де лелека махнути крилом.
Бажаю вірних друзів і легких доріг
Тож щирі вітання, мій брате, прийми!

Що не могло в страшнім присниться сні

Що не могло в страшнім присниться сні Ні прозвучати в найзухвалішому слові, Це те, що перших шістдесят п'ять літ Прийдеться святкувать на чужині. Ви знали холод повоєнних літ, Ще пам'ятаєте смак хліба з кукурузи, Квітневий ранок і Гагаріна політ! ...Та розрослась калинонька у лузі. А час у скроні срібла підкида, Пройшли роки і всього в них бувало: Ступала в дім і радість, і біда, В житті не раз знаходили й втрачали. Та лиш не розгубили свій запал, В порохівниці порох ще знайдете, І не один позаздрить іноземець, Як щоранку бадьоро вгору йдете! Тож хай на імениннім пирозі Ще не одна добавиться свіча! Бажаєм щастя і здоров'я всі І (ім'я) вітаєм (по-батькові)!

Як не дивись, з якого боку

Як не дивись, з якого боку, А ви ще чоловік нівроку; Хоч за плечима п'ятдесятка (шістдесятка), Та вам позаздрять молодятка. Є порох ще в порохівницях! І не одна ще молодиця, Поглянувши в обличчя гоже, Розділить радо з вами ложе. Бо вікові ви не підвладні, Такі ж бадьорі і принадні, Дух молодечий б'є фонтаном, Вам на спочинок ще зарано. Ну а завершити усе це Такою б фразою хотілось, Аби гаряче ваше серце Ще довго без ремонту билось.

Звідки ті роки беруться? Хто знає?

Звідки ті роки беруться? Хто знає? З лісу якого виходять незримо? Щойно на шлях свій ступив — вже чекає Восьмий десяток ось-ось за дверима. Хтось може скаже — зима на порозі! Хтось може скаже — вже сонце сідає... Тільки не вам — ви постійно в дорозі, Сонечко вам ще бадьоро сіяє!

Дочекався тої днини

Дочекався тої днини — Нині свято — уродини! Ой, (ім'я іменинника), друже-брате, Що ж тобі тут побажати? — Щоб лишався при здоров'ї В дні буденні і святкові. Щоб давали відпочити І при тому заробити. Щоб Господь тебе в опіці Мав тепер і в старшім віці. Щоб удача посміхалась І Фортуна оберталась Лише передом до тебе. Мирного бажаю неба, Сонця ясного і долі, І прибутку в хаті й полі. Щоб цвіла твоя сім'я Побажаю також я. Щоб веселий був завжди, Благ людських: з роси й води!!!

Не весна, та ще не осінь

Не весна, та ще не осінь Є твого життя пора, Справ у тебе ще є досить, Є щаслива дітвора, Є і любляча дружина — Вірна подруга твоя, І святкова в тебе днина, І щаслива в нас сім'я.

Бажаю тобі я

Бажаю тобі я У твій день народження Здоров'я, успіхів Удач і везіння, Легких доріг, Повернень щасливих, Мій найбажаніший І найкрасивіший!

Ось перед нами стоїть ювіляр

Ось перед нами стоїть ювіляр, Міністр, президент або бджоляр, В достатку первак, є навіть сало, Дружно бажаєм тобі три метали: Густо сріблом покриті твої віски, Знать варять добре у тебе мізки, Золота кучу тобі в гаманець, Діла ти рішаєш, як справжній боєць, Щоб дяка була від Оксан та Наталь, В штанях мусиш мати сховану сталь, Що тобі ще, ювіляре, бажать? Живи років сто, а потім ще п'ять!

Шлях до ваших верховин

Шлях до ваших верховин Із року в рік життя торує, В день ваших світлих іменин Від всього серця вам даруєм. Хай огортають вас літа теплом таким, Що з серця вашого струмує. Хай доля вас ощедрує добром, З яким людина в серці радість чує. Живіть, творіть під сонцем осяйним, Хай вашим другом буде кожна днина, І будьте вічно молодим, Як в колоску зернина. Хай ваше серце лагідне і ніжне Не знає болю, смутку і образ, Нехай здоров'я у вас буде, І негаразди завжди обминають вас, Те бажаєм, що щастям звуть люди, Хай усмішка не сходить з лиця. Хай життя ваше піснею буде, А тій пісні не буде кінця. О, Боже, ти живеш над нами, Тебе благаємо в цей час, Пошли здоров'я нашому таткові, І збережи його для нас.

Сьогодні день – благословіння Бога

Сьогодні день – благословіння Бога –
Радіють ангели, співають небеса,
Сьогодні починається дорога,
Ступають нею люблячі серця.
Мій сину любий, нині я щасливий,
Бо день настав – продовжиш ти свій рід,
Будь завжди добрий, мудрий та сміливий,
Провадь високо вгору ти свій літ.

Додати привітання
Категорії Друзі
Сторінка друзів29
Сьогодні
День ангела: Євфросінія,Леонтій
Також День автомобіліста і дорожника
Зворотній зв'язок