Привітання українською

Весільні привітання

Весільні привітання повинні бути красномовними і линути від усієї душі. Звісно немає нічого кращого коли привітання побажання молодятам, промовляє людина яка уміло вміє подати слова привітання.

Адже найкращі Весільні привітання йдуть з глибини душі і написані вашим молодятам! І звичайно ж до весільного вітання промова готується заздалегідь. Склавши Весільні привітання ви позбавите себе від незручної ситуації треба говорити промову молодятам, а в голові пусто або на думці тільки те, що вже сказали: бажаємо щастя, любові, дітей.

Адже ці банальності можна сказати так красиво, так щоб запам'яталося! Ваші щирі вітання запам'ятаються молодятам і дуже порадують їх адже всі люблять увагу. Заздалегідь підготовлене побажання на весілля це ні що інше як прояв уваги і поваги до молодят. Чого не скажеш про віршику з купленої листівки, також на весілля прийнято говорити весільні тости.

Весілля (значення)- урочиста церемонія, присвячена укладенню шлюбу. З весіллям у всіх народів пов'язано безліч повір'їв, прикмет і обрядів. У віруючих весілля супроводжується релігійними обрядами вінчанням. Це важлива подія в житті кожної людини. Це народження нової сім'ї, це чарівне свято.
приховати/показати


Привітання поздоровлення українською » Весільні

День єдиний у житті. Лиш такий буває. День єдиний у житті
Лиш такий буває.
Вас із створенням сім’ї
Вся рідня вітає.
Дві обручки золоті
Вас удвох з’єднали;
Зичим, щоб печалі всі
Дім ваш обминали.
Завжди в злагоді живіть,
Грошей наживайте,
Один одного любіть,
Хмарних днів не знайте.
Дві обручки золоті -
То є символ згоди
Й щастя в вашому житті.
З такої нагоди
Вас вітають друзі всі
і уся родина,
Завжди в злагоді живіть,
Майте дочку й сина,
У добробуті живіть,
Добра наживайте,
Один одного любіть,
Тільки щастя знайте.

автор. Олег
Ми вам, подружжя молоді Ми вам, подружжя молоді,
Бажаємо щастя і добра.
Сім'ю створіть, як твердиню,
Щоб непорушною була.
Вступаючи в сан дружини і чоловіка,
Повинні ви пам'ятати багато років,
Що жити повинні в такій ви дружбі,
В якій темних плям немає.
І, нарешті, ми вам бажаємо,
Щоб весілля радісною було,
Келихи з вами піднімаємо
За море щастя і добра.
Терплячий і наполегливий чоловік Терплячий і наполегливий чоловік буде виконувати бажання жінки, незважаючи на те, яких вони труднощів. Хочу побажати нареченому і нареченій, щоб їхні бажання збігалися, а характери тільки доповнювали один одного!
У цей чудовий день У цей чудовий день, я бажаю молодятам знайти три чарівні звички. Перша звичка - це працьовитість, друга - здоровий спосіб життя, а третя - бажання вчитися. За допомогою цих чудових звичок ви легко досягнете досконалості в подружньому житті. Любов, удача і радість будуть постійними гостями у вашому домі!
Є така думка, що з часом Є така думка, що з часом навіть сама справжня і сильна любов перетворюється в дружбу, нехай навіть дуже міцну. Тому побажаю вам, дорогі молодята, щоб ваші почуття один до одного з часом стали ще ніжніше. Намагайтеся жити з гумором, не звертати уваги на слабкості іншого, а головне, розуміти і прощати в будь-якій, навіть найскладнішій ситуації! Любові і щастя на довгі роки!
Секрет сімейного щастя Секрет сімейного щастя дуже простий, але одночасно дуже складний. Це увага чоловіка і дружини один до одного. Пам'ятайте, велике щастя складається з маленьких миттєвостей, таких, як ніжний поцілунок, ласкаве слово, посмішка, закоханий погляд, щирий комплімент ... Всі ці дрібниці підживлюють вашу любов, не дають їй зачахнути, а потім і зовсім зникнути. Це як хліб для людини! Не забувайте про це, тоді хлібу кохання завжди буде місце на вашому столі!
Один мудрець сказав Один мудрець сказав: «На життєвому шляху немало шукаючих, знайшли ж набагато менше». Ви, безсумнівно, найщасливіші люди, вам вдалося відшукати один одного! Нехай ваше сімейне вогнище, запалене сьогодні, ніколи не згасне і буде зігрівати своєю теплотою любові, ніжності і щастя!
Мир і спокій в родині Мир і спокій в родині - це заслуга жінки. Мудра, хороша, не сварлива дружина, як казкова чарівниця, може створити в будинку атмосферу щастя і любові, додати трохи жарту і получиться домашній затишок і спокій. З волі жінки подружні будні можуть перетворитися на нескінченне свято життя і краси. Піднімемо келихи за щастя цієї чудової пари, а особливо за прекрасну наречену, чарівницю, фею домашнього вогнища! Гірко молодим!
Для вас, молоді, палаци блакитні Для вас, молоді, палаци блакитні. У всіх містах створюють. Щоб в пам'яті були ті дні золоті. Коли вас сім'єю назвуть. Дружно живіть, один одного любіть. Нехай життя буде щастям повне! Вірність зберігайте, діток ростіть. За все це пийте до дна! Щоб життя молоде прожити не даремно. Щоб було про що згадувати. Бажаю вам весілля своє золоте за цим столом відзначати.
Мої самі улюблені й рідні друзі Мої самі улюблені й рідні друзі! Як же я радію за вас сьогодні! Адже цим прекрасним днем ви почали свій довгий спільний шлях по життю. Тепер для вас починається зовсім новий час, і нехай воно буде наповнене любов'ю, щастям і ніжністю! Всі радості і печалі відтепер у вас спільні, і ділити їх слід порівну. Пам'ятайте, подружнє життя - це дуже серйозно! Бажаю, щоб ви пройшли його разом і ніколи не пошкодували про свій вибір!
Додати привітання
Категорії Друзі
Сторінка друзів28
Сьогодні
День ангела: Юхим,Іван
Також День рятівника
Зворотній зв'язок